پارک علم و فناوری
محلی برای تبدیل ایده به ثروت

  • با ما در ارتباط باشید :

شعار سال 1403: « جهش تولید با مشارکت مردم »

آخرین اخبار و اطلاعیه‌ ها

جدیدترین محصولات


سامانه نیازمندی های فناورانه


به منظور شناسایی نیازها و چالش های صنایع و سازمانها و ایجاد ارتباط فیمابین شرکت های فناور و محققین فعال در زمینه های مختلف فناوری، کلیه صنایع ، سازمانها و نهاد ها میتوانند، نیاز ها و چالشهای خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات ، قطعات و مواد در این قسمت ثبت نمایند.

شرکت های فناور مستقر در پارک و مراکز رشد

نظام جامع پیشنهادات


سامانه نظام جامع پیشنهادات و انتقادات پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از مناسب ترین ابزارها و روش های افزایش بهره وری و مشارکت در سازمان و با هدف بهره مندی حداکثری از افکار، ایده ها و اندیشه های مدیران شرکت ها و واحدهای فناوری مستقر در پارک برای مسئله یابی، چاره‌جویی، بهبود مستمر و حل مسائل و مشكلات واحدهای فناور راه اندازی شده است. مدیران واحدهای فناور میتوانند پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل اختصاصی شرکت خود، پیشنهادات، ایده‌ها، ابتكارات و نظرات خود را برای بهبود كیفیت خدمات، بهبود فرآیندهای كاری، افزایش رضایت کارکنان، افزایش بهره وری، كاهش هزینه ها، رفع نارسایی‌های موجود و ... ارائه نمایند.
پیشنهادات و انتقادات ثبت شده به دقت بررسی و پس از پذیرش و یا عملیاتی شدن پیشنهاد، امتیازاتی به ارائه دهنده آن اختصاص می یابد و در بازه های زمانی مشخص، معادل ریالی امتیازات کسب شده به عنوان پاداش نقدی به ارائه دهنده آن از سوی پارک پرداخت میگردد.

واحد های صنعتی مستقر در پارکمرکز توانمندسازی شرکت ها و موسسات دانش بنیان و واحدهای فناور استان آذربایجان شرقی


مرکز توانمندسازی استان آذربایجان شرقی زیرنظر مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف ارائه خدمات حمایتی گسترده و متنوع به شرکت‌های دانش بنیان استان و واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد اقماری و پارک علم و فناوری استان فعالیت خود را آغاز نموده است. ارائه مشاوره های تخصصی به صورت آنلاین و حضوری در حوزه های امور مالیاتی، بیمه، گمرک، حقوقی، تحقیقات بازار، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال، تامین مالی، سرمایه پذیری، مدیریت منابع انسانی، توسعه کسب و کار در بازار داخلی، بازرگانی بین الملل برای توسعه کسب وکار در بازار خارجی و...، خدمات تجاری سازی و برگزاری وبینارها، سمینارها، کارگاه های آموزشی، نشست های پرسش و پاسخ و عارضه یابی از جمله محورهای اصلی فعالیت این مرکز در جهت توانمندسازی واحدهای فناور و دانش بنیان میباشد.
خدمات این مرکز برای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور مستقل در پارک علم و فناوری استان رایگان بوده و این شرکت ها می توانند با مراجعه به وب سایت Bizservices.ir در دوره های آموزشی آنلاین و حضوری، نشست‌های پرسش و پاسخ ثبت نام و از خدمات مشاوره ای متخصصان بومی استان بهره مند شوند.
sample41

تعاملات بین المللی

دفتر روابط بین الملل پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، دفتر روابط بین الملل پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با هدف تعامل و ارتباط با پارک های علم و فناوری دنیا و نهاد ها و سازمان های مرتبط با امور پارک های علم و فناوری فعالیت مینماید.

sample41

دپارتمان بازاریابی و تجاری سازی

هدف اصلی تاسیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، ارتقاء سطح فناوری صنايع موجود در منطقه شمالغرب کشور و افزايش توان رقابتی و در نهايت توسعه اقتصادی منطقه میباشد.

sample41

به زودی...

به منظور شناسایی نیازها و چالش های صنایع و سازمانها و ایجاد ارتباط فیمابین شرکت های فناور و محققین فعال در زمینه های مختلف فناوری، کلیه صنایع ، سازمانها و نهاد ها میتوانند، نیاز ها و چالشهای خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات ، قطعات و مواد در این قسمت ثبت نمایند.