آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  ارائه تضمین و تعهد انجام کار برای قراردادهای انتقال فناوری با صنایع توسط پارک
  تاریخ ایجاد خبر : 1400/10/26
  ساعت ایجاد خبر : 14:5
  شماره خبر : 3110
  رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از ارائه تضمین و تعهد انجام کار برای قراردادهای انتقال فناوری منعقد شده با صنایع و سازمان ها توسط پارک علم وفناوری خبر داد.

  دکتر عبدالرضا واعظی در دیدار با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان افزود: با ایجاد دپارتمان بازاریابی در پارک علم وفناوری قراردادهای انتقال فناوری توسط پارک با صنایع و ارگان ها انعقاد یافته و پارک علم و فناوری در صورت بروز هرگونه مشکلی خسارت قرارداد را برعهده می گیرد.
  وی با تاکید بر ضرورت تمرکز زدایی مراکز رشد و نوآوری در استان گفت:هم اکنون 20 مرکز رشد و نوآوری در شهرستان های استان ایجاد شده است.
  رییس پارک علم  و فناوری آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: 371 شرکت فناور در پارک علم وفناوری مستقر هستند که 3903 نفر در این شرکت ها شاغل هستند.
  واعظی تصریح کرد: با عقد تفاهم نامه مشترک و تشکیل کمیته علمی می توان همکاری های مشترک را گسترش داد و ارتباط پایداری بین شرکت برق منطقه ای آذربایجان و شرکت های فناور مستقر ایجاد کرد.
  رییس پارک علم  و فناوری آذربایجان شرقی اظهار کرد: با احصا نیازهای برق منطقه ای آذربایجان می توان با تدوین برنامه بلند مدت نیازهای فناورانه این سازمان را مرتفع کرد.
  مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان نیز با ابراز تمایل برای عقد تفاهم نامه همکاری مشترک و ایجاد کمیته علمی برای گسترش همکاری ها گفت: برق منطقه ای آذربایجان در حوزه نگهداری شبکه برق به محصولات هایتک نیاز دارد.
  دکتر میلانی ابراز امیدواری کرد این سازمان بتواند  از طریق پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با شرکت های دانش بنیان کشور ارتباط برقرار کند و در حوزه های انتقال و فوق توزیع از ایده ها و محصولات دانش بنیان بهره مند شود.
  در این دیدار مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان شرقی و مدیران ارشد این شرکت از نزدیک از برخی از شرکت های فعال در حوزه برق مستقر در مجتمع عصر انقلاب پارک بازدید کردند.