آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  بازدید دکتر میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، از پارك علم و فناوري آذربايجان شرقي
  تاریخ ایجاد خبر : 1399/7/14
  ساعت ایجاد خبر : 18:13
  شماره خبر : 1974

  حجت الاسلام  والمسلمین دکتر سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و هیات همراه،  روز دوشنبه 14 مهر ماه ۱۳۹۹ از مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی بازدید نمودند و از نزدیک با محصولات و خدمات شرکت های مستقر در پارک آشنا شدند.
  دکتر میرتاج الدینی در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی عنوان کرد، بر اساس فرمایش امیر المومنین (ع)  "العِلمُ سُلطانٌ " دانش، سلطنت و قدرت است.  امروزه مباحث و فعالیت های علمی و فناورانه  نیاز ضروری جامعه است و اقتدار کشور و رشد اقتصادی  بدون دانش و فناوری امکان پذیر نیست. نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر معضل اشتغال پایدار جوانان افزود، پارکهای علم و فناوری در کشور هم اکنون محل تولد و رشد شرکت های دانش بنیان می باشند و اگر هدف مشترک دولت و مجلس اشتغال زایی و توسعه است تمام مسئولین کشور باید  از پارک های علم و فناوری و جوانان شایسته فعال در آنها حمایت کنند. 
  در این برنامه دکتر واعظی، رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گزارشی از عملکرد، فعالیت ها و برنامه های پارک ارائه نمود . دکتر واعظی، پارک های علم و فناوری را یکی از مقرهای فرماندهی اقتصاد  دانش محور نامید و خواستار حمایت هر چه بیشترمسئولین از پارک های علم و فناوری  به منظور توسعه اقتصاد  دانش بنیان و اشتغال پایدار شد.