آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  ارائه گزارش عملکرد پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برای مقام عالی وزارت در یک جلسه اختصاصی
  تاریخ ایجاد خبر : 1398/9/19
  ساعت ایجاد خبر : 16:16
  شماره خبر : 1860
  عملکرد و فعالیت های پانزده ماهه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی روز دوشنبه 18 آذر ماه 1398 در جلسه ای اختصاصی به حضور دکتر غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری ارائه شد.

   رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در این دیدار گزارشی از عملکرد و اقدامات  پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در زمینه های،  توسعه اکوسیستم نوآوری در استان از فعال سازي مراکز رشد و نوآوری در شهرستانها ، افزایش میزان جذب و پذیرش فناوران و نوآوران در مراکز رشد، ارائه بیش از سيزده میلیارد ریال  حمایت مالی به شرکت های مستقر در مدت یک سال، افزایش نرخ رشد بودجه پارک به میزان 143 درصد ،  توسعه ارتباطات پارک با سازمانها و صنایع استان ، افزایش میزان صادرات محصول واحدهای فناور مستقر، توسعه تعامل با دانشگاه های استان ، ایجاد شبکه پارک های علم و فناوری منطقه یک کشور، توسعه تعاملات بین المللی پارک و برگزاری طرح مهر فناوری و گپ تایم های فناوری  ارائه نمود. دکتر واعظی در این دیدار ضمن ارائه برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت آتی پارک ، مشکلات، چالش ها و نیاز های پارک و شرکت های مستقر در زمینه های مختلف را مطرح و خواستار مساعدت مقام عالی وزارت در رفع چالش های پیش رو شد. 
  در این دیدار دکتر غلامی ضمن تقدير از اقدامات يكساله پارك علم و فناوری، برای حمايت جهت حل مشكلات پارك آذربايجان شرقی در زمينه زيرساختها و فضای فيزيكی قول مساعد دادند.