آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  شرکتهای دانش بنیان می‌توانند محصولاتشان را با حمایت 80درصدی صندوق نوآوری وشکوفایی به صورت اقساطی بفروشند
  تاریخ ایجاد خبر : 1398/8/16
  ساعت ایجاد خبر : 15:15
  شماره خبر : 1841
  دکتر ملکی فرد معاون توسعه صندوق شکوفایی و نوآوری در نشست شرکت های دانش بنیان استان آذربایجان شرقی با صندوق شکوفایی و نوآوری عنوان کرد.

  نشست شرکت های دانش بنیان استان آذربایجان شرقی  با صندوق شکوفایی و نوآوری روز دوشنبه 13 آبان ماه 1398 در محل مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری با حضور شرکت های دانش بنیان و فناور استان آذربایجان شرقی برگزار شد. در این نشست ، دکتر ملکی فرد معاون توسعه صندوق شکوفایی و نوآوری به همراه مهندس نوتاش مسئول پذیرش صندوق تسهیلات ، خدمات و حمایت های صندوق شکوفایی و نوآوری و روند بهرمندی شرکت های دانش بنیان از این خدمات  را تشریح کردند.
  صندوق نوآوری و شکوفایی به موجب  قانون حمایت از شرکت ها  و موسسات دانش بنیان مصوب مجلس شورای اسلامی وظیفه تامین مالی شرکت های دانش بنیان را بر عهده دارد. این صندوق خدمات خود را در 4 محور اصلی به شرکت های دانش بنیان عرضه مینماید. ارائه تسهیلات، ضمانت نامه ها ، سرمایه گذاری و خدمات توانمند سازی محور های اصلی حمایت های صندوق از شرکت های دانش بنیان میباشد. خدمات توانمند سازی که به منظور تقویت شرکت ها برای تجاری سازی محصولات ارائه میشود به صورت بلاعوض میباشد.
  دکتر ملکی فر در این نشست بسته های حمایتی این صندوق همانند تسهیلات نمونه سازی ، تسهیلات پیش از تولید صنعتی و تولید صنعتی و همچنین سرمایه در گردش با نرخ های ترجیحی و فرایند بهرمندی شرکت ها از این بسته ها ارائه کرد و افزود : بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده هم اکنون  شرکتهای دانش بنیان میتوانند محصولات شان را با حمایت 80 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی  به صورت اقساطی به فروش برساند . بر اساس این بسته حمایتی 20در صد از قیمت کالا یا قرارداد فروش محصولات شرکت های دانش بنیان توسط مشتری پرداخت میشود و 80 درصد باقی مانده را صندوق در قالب اقساط 36 ماه با نرخ 9 درصد پرداخت مینماید.
  نشست شرکت های دانش بنیان استان آذربایجان شرقی  با صندوق شکوفایی و نوآوری با برنامه پرسش و پاسخ در زمینه خدمات قابل ارائه صندوق خاتمه یافت.