آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  دکتر واعظی در برنامه بازدید هیات رئیسه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی ازدو واحد صنعتی در تبریز عنوان کرد؛ ارتقاء سطح فناوری در صنایع رسالت مهم پارک های علم و فناوری در کشور
  تاریخ ایجاد خبر : 1401/3/6
  ساعت ایجاد خبر : 13:13
  شماره خبر : 3156
  هیات رئیسه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی به همراه هیاتی از کارخانه تولید قیر و آسفالت شرکت پالایش ایمن راه و یک شرکت متالوژی پودری بازدید کردند.

   دکتر واعظی رئیس  پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی هدف از این بازدید ها را ایجاد و ارتقای واحد های تحقیق و توسعه در این شرکت ها و همچنین بررسی وضعیت شرکت ها و فناوری استفاده شده در تولید محصولات به منظور ارائه خدمات و راهنمایی برای تبدیل شرکت های مذکور به واحد های دانش بنیان عنوان کرد.
  دکتر واعظی افزود پارک های علم و فناوری در کشورعلاوه بر حمایت از صاحبان ایده و طرح های فناورانه برای تبدیل ایده به فناوری و کارآفرینی، رسالت ارتقاء سطح فناوری در صنایع و توسعه واحد های تحقیق و توسعه را نیزبرعهده دارند.
   شرکت پالایش  ایمن راه در زمینه های پالایش قیر، تولیدآسفالت، ایزوگام و دانه بندی مصالح راهسازی به عنوان یکی از واحد‌های صنعتی و تولیدی در سطح شمال‌غرب کشور فعالیت می نماید. شرکت متالورژی پودر تبریز هم تولید کننده قطعات فلزی از آلیاژ های پایه مس و آهن به روش متالورژی پودر و تولید کننده قطعات بایمتال پیشرفته میباشد.این شرکت ااولین تولید کننده صفحات اصطکاکی بایمتال برای صنایع خودرو و تراکتور با استفاده از متالورژی پودراست و در پارک علم و فناوری مستقر می باشد.