آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  رونمایی از 4 محصول فناورانه شرکت های مستقر در مرکز رشد بنیس- شهرستان شبستر
  تاریخ ایجاد خبر : 1401/2/31
  ساعت ایجاد خبر : 17:37
  شماره خبر : 3155
  با حضور دکتر محمدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی در مرکز رشد واحدهای فناور خیر ساز بنیس- شهرستان شبستر صورت پذیرفت.

  آیین رونمایی از محصولات فناورانه مرکز رشد واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد بنیس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی  ، دهقان فرماندار شبستر، جمال پور  رئیس دانشگاه پیام نور استان و  واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و جمعی از مدیران، صاحبان صنایع و خیرین بنیس شبستر برگزار شد.
  دکتر واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های خیرین بنیس ، ورود خیرین به حوزه حمایت از فناوری و نوآوری را اتفاق مبارکی دانست  که برای اولین بار در کشور در استان آذربایجان شرقی صورت پذیرفته است . 
   واعظی افزود: هم اکنون استان آذربایجان شرقی با 20 مرکز رشد و نوآوری رتبه اول تعداد مراکز رشد در کشور را  دارد  و مرکز رشد بنیس نتیجه همکاری موفق  پارک ، دانشگاه پیام نور و خیرین منطقه است. رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در ادامه عنوان کرد، است مرکز رشد بنیس  تنها مرکز رشد روستایی کشور است وشرکت های فناورمستقر در این مرکز  در کمتر از یک و نیم سال موفق به ساخت محصولات فناورانه شده اند.
  سیستم ممیزی املاک مبتنی بر GIS، محصول  شرکت ایده پردازان کارآفرین- کرم کاکائو و شکلات رژیمی محصول شرکت سلامت طعم تبریز- سیستم مقابله با سرمازدگی باغات از طریق تولید بخار با منبع سوخت غیر وابسته، محصول شرکت نوین اندیشان و دستگاه تهویه لباس ایزوله محصول شرکت بسپار سلامت ایرانیان عناوین محصولات فناورانه رونمایی شده در این مراسم بودند. 
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی و رئیس دانشگاه پیام نور استان دیگر سخنرانان این مراسم بودند.