آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  انتخاب فناوران پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برای شرکت در اولین نمایشگاه فناوری‌های نوپدید و آینده‌نگر
  تاریخ ایجاد خبر : 1400/9/23
  ساعت ایجاد خبر : 17:47
  شماره خبر : 2102
  محصولات منتخب فناوران پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در اولین نمایشگاه فناوری‌های نوپدید و آینده‌نگر به نمایش گذاشته شده است.

  با اعلام دبیرخانه اولین نمایشگاه فناوری‌های نوپدید و آینده‌نگر، سه  محصول ارسال‌شده  فناوران مستقر درپارک علم و فناوری آذربایجان شرقی پس از بررسی های به عمل آمده توسط  داوران برای نمایش در این نمایشگاه به تائید رسیده‌اند.
  تگ یونیفای شرکت سبزفناوران آراد، تیوب لیزری کازکربونیک شرکت نوین اندیشه سهند آرام و طرح تولید کاغذ بر پایه مواد معدنی و سنگ متعلق به شرکت تعاونی کاغذ سبز آذربایجان، محصولات منتخبی هستند که 23 الی 26 آذرماه در اولین نمایشگاه فناوری‌های نوپدید و آینده‌نگردرمحل نمایشگاه بین‌المللی تهران به نمایش گذاشته  شده است.
  اولين نمايشگاه فناوري‌هاي نوپديد و آيند‌ه‌نگر باهدف شناسايي و معرفي نوآوري‌ها و فناوري‌هاي نوين داراي سطح فناوري بالا با زمينه قرارگيري در چرخه دانش‌بنيان براي حل مشكلات و چالش‌هاي كشور در 5 سال آينده و با تأثيرگذاري قابل‌ملاحظه در سطح ملي و بين‌المللي همزمان با هفته پژوهش و فناوري برگزار میشود.
   امنيت غذايي، آب و محیط‌زیست، فناوري‌هاي زيستي، پزشكي، سلامت و دارو، هوش مصنوعي و فناوري اطلاعات و ارتباطات، فناوری‌های نوين شهري و حمل‌ونقل هوشمند، انرژي (نفت و گاز، تجدید پذیر، بهينه‌سازي)، فناوري‌هاي نرم و صنايع خلاق، هوافضا، ليزر و اپتيك و فناوري‌هاي نسل چهارم صنعتي اصلی‌ترین محورهای اولین نمایشگاه فناوری‌های نوپدید و آینده‌نگر است و این محصولات مورد بازدید مقامات بلند پایه کشور و شخص رئیس جمهور قرار خواهند گرفت.