آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  تشکیل کارگروه فناوری مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شرکت کلر پارس
  تاریخ ایجاد خبر : 1400/5/4
  ساعت ایجاد خبر : 21:12
  شماره خبر : 2062
  رئیس پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی از تشکیل کارگروه فناوری مشترک بین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شرکت کلر پارس خبر داد.

  دکتر عبدالرضا واعظی در بازدید از کارخانه کلرپارس افزود:  تشکیل این کارگروه ضمن هم افزایی و افزایش  همکاری های کاری و فناورانه فی مابین شرکت کلر پارس و شرکت های فناور و دانش بنیان خواهد شد.
  وی استقرار واحد تحقیق و توسعه شرکت کلر پارس در کلر پارس را اقدام ارزنده ای از سوی این مجموعه دانست و بر فعال شدن هرچه بیشتر این واحد برای افزایش تکنولوژی در مجموعه کلر پارس و رفع نیازها و چالش های فناورانه تاکید کرد.
  رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های گوناگون شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی اظهار کرد: شرکت های فناور و دانش بنیان می توانند قطعات و محصولات مورد نیاز این مجموعه در حوزه های مختلف را تامین کنند.
  مدیرعامل کارخانه کلرپارس نیز با اشاره به بهبود وضعیت تولید و صادرات این شرکت بیان کرد:این شرکت به دنبال بهره گیری از ایده های فناورانه نوین برای بهبود و گسترش خدمات و محصولات تولیدی کلر پارس است.
  مهندس ابوالفضل باباپور افزود: کلر پارس آمادگی حمایت از پروپوزال ها و ایده های هایتک و نوین  در خصوص    كلر و مشتقات را دارد.
  مدیرعامل کارخانه کلرپارس  اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که بسیاری از مواد اولیه وارداتی  مورد استفاده در کلر پارس توسط محققان داخلی بومی سازی شود.
  در این دیدار برخی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی ضمن بازدید از مجموعه کلر پارس ،توانمندی و محصولات شرکت های  خود را معرفی کردند و دو نياز فناورانه فوري كلرپارس به پارك  علم و فناوری استان اعلام شد تا از سوی فناوران این پارک تامین بشود.