آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  بازدید هیات رئیسه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از کارخانه تولید لوازم خانگی دونار
  تاریخ ایجاد خبر : 1399/5/14
  ساعت ایجاد خبر : 10:47
  شماره خبر : 1949
  هیات رئیسه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی روز دوشنبه 13 مرداد ماه 1399 از بخشهای مختلف شرکت دونار ( تولید کننده لوازم خانگی) بازدید نموده و زمینه های همکاری فیمابین را مورد بررسی قرار دادند.

  رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در این بازدید ضمن اشاره به ظرفیت های بالقوه شرکت های فناور مستقر در پارک و ارتباط و تعامل با دیگر پارک ها و شرکت های دانش بنیان کشور، از آمادگی پارک برای همکاری با شرکت دونار در زمینه های مختلف نظیر، استقرار واحد تحقیق و توسعه شرکت دونار در پارک، استقرار در پارک به عنوان شتاب دهنده، همکاری در برگزاری استارت آپ های تخصصی و دوره های آموزشی مشترک خبر داد. دکتر واعظی به  حمایت ها و تسهیلات ویژه شرکت های دانش بنیان اشاره نمود و خواستار تبدیل شرکت دونار به یک شرکت دانش بنیان شد. دکتر واعظی افزود با اخذ برند دانش بنیان،  شرکت دونار ضمن استفاده از تسهیلات و معافیت های مربوطه میتواند ارزش برند و نام تجاری خود را افزایش دهد و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی آماده هر گونه همکاری و مساعدت در مسیر اخذ گواهی دانش بنیانی برای شرکت دونار می باشد.  

  در اين ديدار باقری مدير عامل شرکت دونار ضمن ارايه تاريخچه اي از شركت دونار و معرفي كارخانه و محصولات، آمادگی شرکت دونار در زمینه حمايت از شركتهاي فناور و دانش بنيان را اعلام نموده و از شركتهاي فناور مستقر در پارك علم و فناوري براي بازديد از كارخانه دونار دعوت نمود.