آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  بازدید مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ایران و مديران عامل شركتهاي تابعه از پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی
  تاریخ ایجاد خبر : 1399/2/30
  ساعت ایجاد خبر : 9:25
  شماره خبر : 1910

  ابوالفتح ابراهیمی مدیر عامل شرکت تراکتورسازی ایران به همراه مدیران عامل شركتهاي تابعه این هلدينگ، روز دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ از مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی بازدید نمودند و از نزدیک با محصولات و خدمات شرکت های مستقر در پارک، مرتبط با حوزه فعالیت شرکت تراکتورسازی  آشنا شدند.
  این برنامه در ادامه سیاست پارک در زمینه گسترش و توسعه ارتباطات با صنایع استان و به منظور بررسی روشهای افزایش تعاملات و همکاری های دو جانبه برنامه ریزی و اجرا شد.
  دکتر عبدالرضا واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در این برنامه ضمن اشاره به توانمندیهای شرکت های مستقر در پارک و اعلام آمادگی برای همکاری در زمینه تامین قطعات و نیازهای شرکت تراکتورسازی از طریق موسسات و شرکت های مستقر در پارک، پیشنهادات زیر را برای ارتقا سطح همکاریهای فی مابین ارائه نمود که مورد استقبال مدیر عامل شرکت تراکتورسازی و هیات همراه قرار گرفت. 
  1- انعقاد تفاهم نامه همکاری و تشکیل کمیته مشترک علمی به منظور بررسی نیازهای شرکت تراکتورسازی  و انتقال نیاز ها به فناوران
  2- استقرار دفتر تحقیق و توسعه شرکت  تراکتورسازی  در پارک
  3- برگزاری رویدادهای  Demo Day برای معرفی شرکت های فناور مستقر در پارک مرتبط با نیازهای شرکت
  4- مشارکت شرکت تراکتورسازی در راه اندازی کارخانه نوآوری در استان  
  5- دعوت از بازنشستگان شرکت تراکتورسازی  برای تاسیس شرکت فناور و دانش بنیان و استقرار در پارک
  در این برنامه مهندس ابراهیمی مدیر عامل شرکت تراکتورسازی، با اشاره  به لزوم استفاده از ظرفيت شبكه پاركها و شركتهاي دانش بنيان برای رفع نیاز ها و چالش های موجود، بر برمی سازی قطعات و تجهیزات مورد استفاده در صنعت تاکید نمود. مهندس ابراهیمی ضمن استقبال از پیشنهادات پارک در زمینه توسعه همکاری های فیمابین گفت،  به زودي دفتر تحقيق و توسعه تراكتورسازي در پارك مستقر خواهد شد و شاهد همکاری های موثر فیمابین مجموعه تراکتورسازی و فناوران پارک خواهیم بود.