آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  مبادله 9 موافقت نامه با واحدهای مختلف شهرداری تهران در زمینه خدمات شهری
  تاریخ ایجاد خبر : 1398/9/30
  ساعت ایجاد خبر : 16:37
  شماره خبر : 1863
  در راستای رفع نیاز های کشور و افزایش بهره وری و رونق تولید داخل و به منظور توسعه بازار شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک و مراکز رشد، 9 موافقت نامه عرضه و تقاضای فناوری فیمابین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شهرداری تهران در زمینه خدمات شهری و پسماند امضا و مبادله شد.

  این موافقت نامه ها با برگزاری نشست‌های تجاری بین طرف عرضه و تقاضای فناوری و شرکت های فناور در رویداد ارائه نیاز های فناورانه ( تستا) برنامه ریزی و مبادله گردید. 
  تولید دستگاه هوشمند و خرد کن پسماند و بطری های پلاستیکی و شیشه ای ، طراحی اپلیکیشن و سامانه هوشمند برا ی مدیریت پسماند شهری،  طراحی سامانه های الکترونیکی برای مدیریت پسماند ، طراحی و ساخت دستگاه جاروب ، کارواش خودروهای حمل پسماند و اپلیکیشن گردشگری ویژه مناطق عباس آباد از جمله طرح های موضوع این موافقت تامه ها میباشند که فیمابین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران مبادله گردید. همچنین موافقت نامه طراحی و ساخت دستگاه پایش و مدیریت آبیاری هوشمند برای فضای سبز نیز با سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران امضا و مبادله شد. 
  در این نمایشگاه که امسال با شعار پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید، از 26 تا 29 آذر ماه همزمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار شد،  34 پارک علم و فناوری،  42 دانشگاه، 24 پژوهشگاه و 25 شرکت دانش‌بنیان، توانمندی‌های خود را ارائه نمودند  و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی   آخرین دستاورد های شرکت های مستقر در پارک و مراکز رشد را در قالب  20 محصول فناورانه به نمایش گذاشت . 
  گفتنی است هفتمین نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا) همزمان با برگزاری نمایشگاه دستاور های پژوهش و فناوری کشور در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد