آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  مبادله تفاهم نامه همکاری پارک آذربایجان شرقی وشرکت مادر تخصصی صندوق حمایت ازتوسعه صنایع پیشرفته- صحا
  تاریخ ایجاد خبر : 1398/9/12
  ساعت ایجاد خبر : 15:50
  شماره خبر : 1850
  در مراسم اختتامیه هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX 2019 صورت پذیرفت.

  تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه صنایع پیشرفته در راستای تحقق اهداف مقرر در سند چشم انداز و سیاست های کلی علم و فناوری کشور و به منظور تقویت اقتصاد دانش بنیان، روز پنجشنبه 22آبان 1398 توسط در مراسم اختتامیه هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی در تبریز با حضور،  نقی پور اصل مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره صندوق  و دکتر کیانی معاون نوآوری و فناوری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی امضا و مبادله شد.
  همکاری دو مجموعه با هدف تبدیل ایده ای فناور به محصول و تجاری سازی دستاورد ها،  در زمینه صنایع پیشرفته ،  همکاری در برگزاری رویداد های استارت آپی و نوآورانه ، ارائه خدمات مشاوره ای و صنعتی در زمینه های فنی ، کسب استانداردها، بازاریابی ،  تهیه طرح های توجیهی  و همکاری در زمینه پژوهش های علمی مرتبط با صنایع پیشرفته، رئوس موضوعات همکاری در این تفاهم نامه می باشد.
  شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه صنایع پیشرفته( صحا) وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکتی ۱۰۰% دولتی است که به حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در بخش های خصوصی و تعاونی می پردازد.  اعطای تسهیلات مالی ، صدور ضمانت نامه ها، ارائه خدمات کارشناسی و سرمایه گذاری ریسک پذیر  از جمله خدمات قابل ارائه توسط این صندوق به شرکت های فناور است.