آخرین اخبار

اخبار مرتبط

  اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال به صندوق پژوهش و فناوری ارس
  تاریخ ایجاد خبر : 1398/8/16
  ساعت ایجاد خبر : 15:36
  شماره خبر : 1846
  رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در حاشیه نشست شرکت های دانش بنیان استان با صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد.

  دکتر واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در مصاحبه با خبرنگار اراده نیوز از اختصاص 200 میلیارد ریال اعتبار به صندوق پژوهش و فناوری ارس خبر داد و افزود این میزان تسهیلات در جریان سفر اخیر رئیس هیات عامل صندوق و نوآوری و شکوفایی به تبریز برای افتتاح هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری  به صندوق غیردولتی ارس اختصاص داده شد.
  صندوق پژوهش و فناوری ارس با سرمایه اولیه ۳۰ میلیارد ریال همزمان با سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به عنوان اولین صندوق پژوهش و فناوری استان آذربایجان شرقی شروع به کار کرد با هدف تامین اعتبارات مورد نیاز فناوران و پژوهشگران استان،  در زمینه  اعطای تسهیلات ۴ تا ۱۱ درصد ، سرمایه‌گذاری مشترک و صدور ضمانت نامه از فعالان حوزه  فناوری حمایت می کند.. دکتر واعظی ابراز امیدواری کرد با تزریق این اعتبار به صندوق بخشی از نیازهای شرکتهای فناور استان  مرتفع شود.
   رئیس پارک علم و فناوری استان متذکر شد علاوه بر صندوق ارس در صدد  تاسیس صندوق دوم پژوهش و فناوری استان هستیم و به زودی با مشارکت سرمایه گذاران استان این صندوق شروع به کار خواهد کرد و شاهد حمایت های بیشتر از فناوران در استان خواهیم بود.