فراخوان طرح رشد

توضیحات :

‎پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با همکاری پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات آذربایجان شرقی از پروژه‌های توسعه محصول شرکت‌های فناور وابسته به مراکز رشد و نوآوری پارک و همچنین صاحبان ایده های جدید و فناورانه در قالب طرح گرنت رشد (اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول) حمایت می کند. 

گرنت رشد، حمایت مالی است که با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، پارک فاوا و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات به شرکت های دوره رشد مستقر در مراکز رشد وابسته به پارک و همچنین صاحبان ایده و طرح های فناورانه خارج از پارک  تعلق می گیرد. 
شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال، بستری مناسب برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد اشتغال پایدار در این بخش است و متشکل از پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها است که در ارتقای سطح فعالیت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه اقتصاد دیجیتال همکاری می‌کنند. اعضای این شبکه در حال حاضر پارک‌های علم و فناوری آذربایجان شرقی، سمنان، استان مرکزی و فارس و مرکز رشد رویش هستند.
‎از کلیه  شرکت های  مستقر در مراکز رشد پارک و شرکت های فناور متقاضی استقرار در مراکز رشد وابسته به پارک دعوت می شود تا نسبت به ثبت نام  و ارسال اطلاعات خود از طریق وب سایت پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی اقدام نمایند.

شیوه نامه اجرایی اعطای گرنت تحقیقاتی توسعه محصول (رشد)

دستورالعمل اعطای گرنت رشد (اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول)

نحوه ثبت نام:
الف) اگر شرکت شما تا به امروز در مراکز رشد و نوآوری وابسته به پارک علم و فناوری استان پذیرش نشده است، با توجه به اینکه این اعتبار صرفا به واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد و نوآوری اعطا میشود میبایست از طریق لینک "پذیرش در مرکز رشد" نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

لینک ثبت نام متقاضیان خارج از مراکز رشد و نوآوری وابسته به پارک

ب) اما اگر شما از واحدهای فناوری مستقر در مراکز رشد و نوآوری پارک علم و فناوری هستید، کاربرگ درخواست دریافت اعتبار رشد را دانلود و پس از تکمیل آنرا به ایمیل noorafkan@eastp.ir ارسال نموده و یا بر روی دکمه "ثبت نام" در ادامه این صفحه کلیک و ضمن تکمیل فرم فایل آن را در بخش آپلود مستندات فرم ثبت نام بارگذاری نمائید.

لینک دانلود کاربرگ درخواست دریافت اعتبار رشد

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام و یا جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید در ساعات اداری با شماره 04134265017 تماس حاصل نمائید

هزینه ثبت نام ظرفیت مانده تعیین تعداد عملیات خرید
رایگان نامحدود