کد خبر: Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تاریخ درج: Wednesday, May 1, 2019   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

دومین جلسه گپ تایم فناوري (عصرانه دور همی) با حضور مدیر کل امور مالیاتی استان در پارک برگزار شد

دومین جلسه گپ تایم فناوري با حضور غلامرضا شریفی، مدیر کل امور مالیاتی استان، هیات رئیسه پارک، مدیر عاملان و پرسنل شرکت های مستقر در پارک، روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 1398 در فضایی صمیمی در محل مجتمع عصر انقلاب پارک برگزار شد.


برنامه عصرانه های فناوری با هدف آشنايی و تعامل هر چه بیشتر شرکتهای مستقر در پارک و مراکز رشد، با حضور میهمانان ویژه از دستگاه های دولتی، صنایع و افراد صاحب نظر به صورت ماهانه در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برگزار می گردد. در برنامه این ماه غلامرضا شریفی مدیر کل امور مالیاتی استان به همراه معاون مالیاتی اشخاص حقوقی این اداره حضور داشتند و ضمن بازدید از محصولات شرکت های مستقر در پارک از نزدیک با چالش ها و مشکلاتی که توسط نمایندگان شرکت ها مطرح شد آشنا شدند و به پرسشهای مطروحه پاسخ گفتند. عمده مشکلات مطروحه در این نشست در زمینه قوانین و مقررات امور مالیاتی و مغایرت برخی از قوانین با ماهیت فعالیت های شرکت های فناور و نحوه اعمال معافیت های پیش بینی شده در قانون برای این شرکت ها بود.
در انتهای این نشست مقرر شد به منظور تسهیل فرایند رسیدگی به امور مالیاتی شرکت های فناور مستقر در پارک و شرکت های دانش بنیان استان دفتر ویژه ای در محل اداره کل امور مالیاتی استان مختص شرکت های مستقر در پارک و شرکت های دانش بنیان استان راه اندازی شود و برای آشنایی هر چه بیشتر شرکت های مستقر در پارک و مراکز رشد به صورت دوره ای کارگاه های آموزشی در زمینه مقررات و فرایند های امور مالیاتی در محل پارک برگزار گردد.

Share نسخه مخصوص چاپ