کد خبر: Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تاریخ درج: Thursday, February 7, 2019   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

حمایت مالی پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی از شرکت های مستقر در مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی تبریز

نشست مشترک هیات رئیسه پارک با رئیس  و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز روز چهارشنبه 17 بهمن ماه 97 هم زمان با ایام گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی به منظور تبيين جایگاه پارك علم و فناوري و بررسی زمینه های توسعه روابط فیمابین و همکاری های مشترک برگزار شد و موضوعات مرتبط با مراکز رشد فناوری طرفین مطرح و زمینه‌های همکاریهای مشترک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


دکتر واعظی در این نشست ضمن معرفی فعالیت های پارک علم و فناوری خواستار توسعه همکاری های فیمابین در زمینه حمایت از شرکت های مستقر در مراکز رشد شد و از فراهم شدن  امکان ارائه حمایت های مالی و معنوی پارک به شرکت های مستقر در مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی خبر داد. مطابق پیشنهاد رئیس پارک از سال 1398 پارک علم و فناوری آماده ارائه حمایت های مالی به شرکت های مستقر در مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی میباشد. رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در ادامه به آمادگی پارک در زمینه حمایت از پایان نامه های فناورانه دانشجویان دانشگاه های استان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین ایجاد پردیس سلامت  خبر داد.

در ادامه این نشست معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز و مدیران مراکز رشد وابسته به این دانشگاه گزارشی از عملکرد مراکز رشد و محصولات شرکت های مستقر در این مراکز را ارائه نمودند.

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز در این نشست خواستار توسعه ارتباطات فیمابین دانشگاه و پارک شد و به پیشرفت های دانشگاه علوم پزشکی در زمینه های پژوهش و فناوری اشاره نمود . دکتر صومی در ادامه موافقت خود را با پیشنهاد بهره مندی شرکت های مستقر در مراکز رشد اعلام کرد و این موضوع در دستور کار دو مجموعه قرار گرفت. در انتهای این دیدار مقرر شد  بازدیدی از پارک علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی صورت گیرد و امکان استقرار پردیس سلامت علوم پزشکی در مجاورت پارک علم و فناوری بررسی گردد.

Share نسخه مخصوص چاپ