کد خبر: Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تاریخ درج: Monday, January 28, 2019   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

استقبال از محصولات تولیدی شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در آنسوی مرزها

محصولات شرکت "انتقال قدرت دانش محور تبریز" مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در کشور های ترکیه ، پاکستان و فیلیپین مورد بهره برداری قرار گرفت . این شرکت فناور در زمینه طراحی و تولید سیستم های کنترل هوشمند پمپ های آبی و سیستم های کنترل هوشمند انواع گیربکس های صنعتی و خودرویی فعالیت می نماید و برای اولین بار در ایران و خاورمیانه موفق به طراحی، تولید انبوه و صادرات این محصولات شده است.
كنترل پنلهاي هوشمند پمپ هاي آتش نشاني توليد شده توسط اين شركت هم اکنون بر روی پمپ های خودروهای آتش نشانی کشور های پاکستان، ترکیه و فیلیپین استفاده می شود. این پنل های هوشمند پس از نصب بر روی انواع پمپ ها و گیربکس ها امکان مانيتورينگ ، ارسال فرامين و سنجش عوامل مختلف را فراهم می سازد. محصولات این شرکت در نمایشگاه Intersec دبی به مخاطبین ارائه شد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.
 این شرکت علاوه بر کنترل پنل های هوشمند پمپاژ آب قابل نصب روی خودروهای آتش نشانی، محصولات دیگری نظیر سیستم گاز برقی کامیون های اسکانیا و کامیونت های هیوندائی را نیز تولید می کند. انواع گیربکس افزاینده و یا کاهنده دور((Reductor، دستگاه آنالیز ارتعاشات و عیب یابی تجهیزات دوار و سیستم کنترل هوشمند انواع گیربکس صنعتی و خودرویی از سایر محصولات این شرکت می باشد.
شرکت انتقال قدرت دانش محور فعالیت خود را در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از مرکز رشد شروع نمود و پس از سپری نمودن مراحل رشد هم اکنون جزء موسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی می باشد.


Share نسخه مخصوص چاپ