کد خبر: Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تاریخ درج: Sunday, January 13, 2019   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

مجموعه پارک های علم و فناوری و جوانان مبتکر فعال در آن مایه مباهات کشور می باشند

حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در بازدید از پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی عنوان کرد

هم زمان با فرارسیدن ایام گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی،  پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی میزبان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز بود. حجت الاسلام آل هاشم روز  شنبه  22 دی ماه از مجموعه عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک بازدید کردند و از نزدیک با محصولات و خدمات تولید شده توسط شرکت های فناور مستقر در پارک آشنا شدند و به مشکلات و نیاز های پیش‌روی این شرکتها گوش فرا دادند.


در این بازدید ایشان ضمن گفتگو با شرکت های فناور مستقر در پارک  و جوانان نخبه که امروز بعنوان صاحبان کسب و کارهای دانش بنیان و فناور می باشند ، با ارج نهادن به  فعالیتها و تلاشهای ایشان، خواستار ادامه این راه و توسعه بیش از پیش فناوری و تکنولوژی در استان شدند. امام جمعه تبریز ارتباط با بخشهای مختلف جامعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و راه اندازی  کسب و کارهای متکی بر فناوری های نوین را موجب پیشرفت استان دانستند. ایشان مجموعه پارک علم و فناوری و جوانان مبتکر فعال در آنرا مایه مباهات کشور عنوان نمودند و ضمن دعوت از کلیه  مدیران و مسئولین استان برای حمایت همه جانبه  از این جوانان ، خواستار برگزاری یکی از جلسات مدیران استان در محل پارک شدند. ایشان نوآوری های ایجاد شده در پارک  در عرصه های مختلف را نشانه تحقق توصیه های مقام معظم رهبری در زمینه لزوم ارتباط صنعت و دانشگاه عنوان کردند  و پیشرفت شرکت های دانش بنیان و فناور در کشور را به  انقلابی در زمینه دانش و فناوری تشبیه نمودند.

در این برنامه دکتر واعظی ریاست پارک گزارشی از عملکرد پارک و برنامه های آتی ارائه نمود و شرکت های مستقر در پارک و مرکز رشد محصولات و خدمات خود را در قالب نمایشگاهی که به همین منظور در محل مجتمع عصر انقلاب برپا شده بود به بازدیدکنندگان ارائه نمودند.

 

Share نسخه مخصوص چاپ