کد خبر: Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تاریخ درج: Friday, November 2, 2018   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

شروع به کارششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 در تبریز

با شرکت بیش از ۱۶۰۰ طرح فناورانه ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 در محل نمایشگاه بین المللی با موضوع تجارت فناوری در تبریز افتتاح شد.
ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 با حضور فناورانی از 27 استان کشور برگزار می شود. بیش از ۱۶۰۰ طرح فناورانه در این نمایشگاه عرضه شده است و ۲۷ رویداد جنبی در کنار نمایشگاه برگزار می‌شود. همزمان با این نمایشگاه، جشنواره طرح های فناورانه برپا شده است و ۱۰۰ داور کشوری و استانی طرح های ارائه شده به جشنواره را ارزیابی می نمایند. این نمایشگاه بستر لازم برای همراهی تنگاتگ عرضه و تقاضای فناوری را فراهم ساخته است.
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، دکتررضا رحمانی وزیر صنعت،معدن و تجارت، دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر خدابخش استاندار آذربایجان شرقی، تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس و شورای شهر، روسای پارکهای علم و فناوری کشور و روسا ومعاونین دانشگاه ها و صنایع استان برگزار شد.


Share نسخه مخصوص چاپ