کد خبر: Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تاریخ درج: Thursday, October 25, 2018   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

بررسي راهكارهاي همكاري مؤثر فیمابین پارك علم و فناوری و صنايع استان

در نشست هیات رئیسه پارک علم و فناوري آذربایجان شرقی و انجمن مدیران صنایع استان مطرح شد

 در راستای افزايش همكاري پارك علم و فناوري و صنايع استان به منظور شناسایی اولویت ها، نیازها و چالشهای صنایع استان و استفاده از پتانسیل هاي پارک علم و فناوری و مراکز رشد وابسته، نشست مشترک هیات رئیسه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و انجمن مدیران صنایع استان با حضور دکتر واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، و دکتر سید باقر شریف زاده رئیس هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع استان و هیات همراه در محل پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برگزار شد.

دکتر عبدالرضا واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در این نشست با بیان نقش و جایگاه پارک های علم و فناوری در توسعه اقتصاد دانش بنیان و عبور از اقتصاد تک محصولی، اهداف و برنامه های پارک و مراکز رشد وابسته به پارک را تشریح نمود. دکتر واعظی خدمات و تسهیلات پارک در زمینه تبدیل ایده ها و طرح های فناورانه به محصولات با کیفیت قابل عرضه به صنعت را برشمرد و بر لزوم بهره مندی صنایع استان از پتانسیل جوانان خلاق در رفع نیاز ها و چالش های صنعت تاکید کرد.وي خواستار اعتماد صنايع به جوانان خلاق، شركتهاي فناور و محصولات فناورانه داخلي شد.

دکتر سید باقر شریف زاده، رئیس هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع استان آذربایجان شرقی با اشاره زیرساخت های صنعتی ایجاد شده در استان از شکل گیری حلقه دانش و صنعت به واسطه پارک های علم فناوری استقبال نمود و اعلام داشت، صنایع برای باز کردن گره ها و مشكلات خود با استفاده از تکنیکهای علمی آماده همکاری با پارک میباشند و در این راستا هزینه های مورد نیاز را تامین خواهند نمود. در پایان این نشست مقرر گردید به منظور برقراری ارتباط مستمر فیمابین انجمن مدیران صنایع استان و شرکت های مستقر در پارک دفتر اين انجمن، در محل پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی تاسیس گردد.


Share نسخه مخصوص چاپ