کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1429   |   تاریخ درج: Tuesday, February 28, 2017   |   ساعت: 10:05 AM   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

سمینارشیمی و فرصت‌های شغلی، کارآفرینی و اقتصاد دانش‌ بنیان


سمینار فرصت های شغلی و کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان روز دوشنبه 9 اسفند 1395 در سالن کنفرانس دانشکده شیمی دانشگاه تبریز برگزار شد. در این سمینار آقای دکتر عبدالرضا میر محسنی استاد دانشگاه تبریز و معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوري استان آذربايجان شرقي در جمع دانشجویان شیمی، سخنرانی نمود.
دکتر میر محسنی در این سمینار فرصت ها و تهدیدات شغلی دانشجویان را مورد ارزیابی قرار داد و بر  نگرش عمقی به کارآفرینی و کسب توانمندی و مهارتهای مبتنی بر دانش  و تجاری سازی تاکید کرد. 
ایشان در جمع صمیمی دانشجویان، سیر تحول دانشگاه ها را از آموزش محوری و پژوهش محوری دانست و از حرکت به سمت کارآفرینی در جهت مشارکت بيشتر در توسعه همه جانبه کشور از طريق توليد ثروت و تامين رفاه جامعه صحبت کرد. در این سخنرانی برخی از  استارتاپ ها ی موفق جهان و ایران معرفی شد. ایشان در زمینه نقش پارک در تبدیل  ایده به محصول و ورود به بازار سخن گفت و دانشجویان فعال و صاحب ایده های با قابلیت تجاری‌سازی را برای ایجاد شرکت های فناور به پارک دعوت نمود.

Share نسخه مخصوص چاپ