کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1793   |   تاریخ درج: Sunday, February 5, 2017   |   ساعت: 1:48 PM   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

افتتاح مرکز رشد دانشگاه بناب وابسته به پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی


همزمان با ایام مبارک دهه فجر روز شنبه  16 بهمن 95 ، مرکز رشد دانشگاه بناب با حضور ریاست دانشگاه بناب آقای دکتر مجتبی عباسیان و ریاست پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی آقای دکتر محمد علی حسینپورفیضی و فرماندار شهرستان بناب آقای ولی الله فرج اللهی و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی آقای ضیا الله اعزازی افتتاح شد.
آقای دکتر مجتبی عباسیان در این مراسم خلاصه ای از عملکرد دانشگاه بناب ارائه نمود و  بر ظرفیت ها و پتانسیل های علمی شهرستان بناب  و همچنین اهمیت تاسیس این مرکز رشد  تاکید کرد. آقای دکتر محمد علی حسینپورفیضی  رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی در این مراسم با تأکید بر نقش مراکز رشد در عملیاتی نمودن سیاستهای اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری،  حمایت از مخترعین و مبتکرین را امری ضروری دانستند و عنوان کرد پشتیبانی از دانشجویانی و محققین که ایده های فناورانه به القوه ای دارند و تبدیل آن به الفعل در مراکز رشد، صورت می پذیرد و مسیر رشد و تعالی اقتصاد دانش بنیان را در کشور فراهم می سازد 
آقای ولی الله فرج اللهی فرماندار شهرستان بناب با بیان اینکه این شهرستان رتبه اول استان آذربایجان شرقی را از بعد تعداد دانشجو بعد از تبریز به خود اختصاص داده است، افزود: شهرستان بناب در کنار سایر ظرفیت ها و توانمندی ها در بخش های مختلف به عنوان یک شهر دانشگاهی محسوب می شود و با  افتتاح  مرکز رشد قدم های بزرگی در جهت توسعه علم در شهرستان برداشته می شود.
آقای ضیاالله اعزازی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از توجه و کمکهای پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی در جهت راه اندازی مرکز رشد در این شهرستان تشکر نمودند.
در این مراسم تفاهم نامه همکاری فیما بین پارک علم و فناوری استان و دانشگاه بناب با هدف جذب و ساماندهی واحدهای فناور و تجاری سازی محصولات امضا و مبادله شد.

Share نسخه مخصوص چاپ