کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1511   |   تاریخ درج: Wednesday, January 25, 2017   |   ساعت: 4:19 PM   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی و هیات همراه از پارک


آقای دکتر داود بهبودی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی و آقای دکتر علی جهانگیری رئیس منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز به همراه هیاتی متشکل از معاونین و مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان روز چهارشنبه مورخ    6 بهمن 95 از مجتمع عصر انقلاب پارک بازدید به عمل آوردند. دراین بازدید آقای دکتر میرمحسنی معاون فناوری و نوآوری پارک گزارشی از عملکرد پارک در 5 سال گذشته ارائه نمودند.

آقای دکترمحمد علی حسینپورفیضی  رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی در نشست مشترک پارک و سازمان مدیریت و برنامه ریزی که همزمان با این بازدید برگزار شد حمایت از شرکت های دانش بنیان، و رشد و توسعه کمی و کیفی این شرکت ها را یکی از راهکارهای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصاد دانش بنیان عنوان نمود و اهتمام کلیه دستگاههای استانی را برای توسعه حمایت ها از شرکت های دانش بنیان و شرکت های فناور خواستار شد.

دکتر جهانگیری رئیس منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز در زمینه تعاملات گسترده پارک  با منطقه ویژه ربع رشیدی وهمکاریهای نزدیک فیما بین سخنرانی نمود  و عنوان کرد، بیش از 76% شرکت های دانش بنیان استان ما نوپا می باشند و لازم است برنامه ریزی برای تبدیل این شرکت ها به شرکت های صنعتی صورت پذیرد.

دکتر بهبودی  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی اقدامات انجام شده ی پارک در بخش های مختلف را مثبت ارزیابی نمود و پارک را از محورهای پیشرو استان در حمایت از شرکت های دانش بنیان دانست و برلزوم تدوین برنامه ها و مقررات و ساختارهای لازم برای افزایش حمایت های استانی از شرکت های دانش بنیان و رفع موانع و ساختارهای قانونی تاکید نمود.

در ادامه برنامه هیات بازدید کننده از محصولات و خدمات شرکتهای مستقر در مجتمع عصر انقلاب بازدید نمودند و از نزدیک با تولیدات این شرکتها آشنا شدند و در جریان مشکلات پیش روی این مبتکرین و مخترعین قرار گرفتند.

Share نسخه مخصوص چاپ