کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1702   |   تاریخ درج: Wednesday, December 28, 2016   |   ساعت: 12:00 AM   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی

 

ارائه محصولات شرکت های مستقر در پارک در هفدهمین جشنواره و نمایشگاه هفته پژوهش

هفدهمین جشنواره و نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فناوری کشور در ایام برگزاری هفته پژوهش و فناوری از  24 لغایت 28 آذر ماه 1395 در محل  نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.


در این نمایشگاه که همزمان با بزرگداشت هفته ی ملی پژوهش و فناوری برپا شد، در دو بخش داخلي و خارجي و در فضايي به وسعت حدود 12 هزار مترمربع طي چهار روز آخرين دستاوردهاي پژوهشي، فناوري‌هاي نوين، تجهيزات آزمايشگاهي و غيره را به متخصصان و بازديدکنندگان معرفي و ارايه کردند.

پارک علم و فناوری اسنان آذربایجان شرقی نیز با ارائه مجصولات شرکت های مستقر در پارک ، در غرفه پاویون پارک در سالن 9-8 نمایشگاه شرکت نمود. در این نمایشگاه محصولات فناورانه 6 شرکت از شرکت های مستقر در مرکز رشد پارک به نمایش درآمد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه در غرفه پارک به شرح زیر بود.

  1. بازیهای واقعیت مجازی و شبیه ساز حرکت انسان در دنیای مجازی محصول شرکت طرح برجسته رسا
  2. مهاربند کمانش تابBRB به عنوان سیستم سازه ای پیشرفته مقاوم در برابر زلزله  محصول شرکت آلتین یول تبریز
  3. تولید انواع سنسورهای کنترل سطح خازنی و متال دتکتورهای صنعتی محصول شرکت نوین حسگر
  4. سیستم نمایش محتوی یکپارچه و اطلاع رسانی هدفمند و نرم افزارها و سیستم های اطلاع رسانی سازمانی و سیستم های نوبت دهی محصول شرکت سناون
  5. نرم افزارها و تجهیزات پزشکی – ورزشی  محصول شرکت  داده پردازی آذر رجا
  6. پمپ اسلاری محصول شرکت آراد پیشه شاره
Share نسخه مخصوص چاپ